Galaksinin Koruyucuları ile birlikte aslında oyunculuğu sevilmeye ve tanınmaya başlayan Dave Bautista, önceleri WWE’de profesyonel güreşçi olarak izleyenlerden biriydim. WWE’nin biraz da oyunculukla alakalı olmasından ötürü Bautista -ringte bilinen adıyla Batista- bu alana kendisini rahatça kaydırdığını düşünüyorum. WWE zamanları Rey Mysterio, John Cena gibi oldukça popüler güreşçilerle dövüşmesini dört gözle beklerdim. Hatta Undertaker ile!

Ancak 69 doğumlu ve 4 Dünya Şampiyonu güreşçimiz, Mahsun Kırmızıgül’ün türkücülükten yönetmenliğe geçişi konusunda ne kadar doğru kararlar aldıysa aynı kararı kendisi için alıyor ve oyunculuğa birkaç önemsiz rolle başladıktan sonra asıl ilgiyi 2013 yılında izlediğimiz Riddick ile alıyor. Sonrasında her yeni oyuncuya nasip olmayan bir oyunculuk performansıyla Galaksinin Koruyucuları ile karşımıza Drax rolüyle çıktı ve ne kadar sevildiğini anlatmama gerek yoktur sanırım.

fassbender-007-james-bond

PopBuzz’a konuşan Bautista’nın düşüncelerini aktarma konusunda ne kadar dobra olduğunu biliyoruz. Spider-Man’in yakında Marvel’a tamamen dönmesi gerektiğini ve Marvel’ın bunun için çabaladığını bile söylemişti. Bu konuşma sırasında sorulardan biri yeni James Bond’un kim olmalıya kadar gelince hiç çekinmeden cevabını vermiş:

“Bu gerçekten zor ancak Idris Elba ile görüşmeler yapıldığını düşünüyorum. Gerçekten ilginç olacağını düşünüyorum. Tom Hardy, sanırım bu da ilginç olurdu. Fakat bana sorulsa benim ilk tercihim Michael Fassbender olurdu. Fassbender’ı düşünün.”

Yani, gerçekten çok doğru bir seçim gözükmüyor mu? Fassbender’ın kariyer işlerine baktığımız zaman içi o kadar dolu, oyunculuğu o kadar akılda kalıcı ki James Bond için istemsiz benim bile favorim oldu.

Bautista son olarak bugüne kadar bu karakteri canlandıran favori James Bond oyuncusunu şu şekilde açıklamış:

“Buna karar vermek cidden zor ama onun (Daniel Craig) dışında birini James Bond olarak görmekten nefret ediyorum. O harika biri. Sean Connery’den bu yana gelen en iyi Bond olduğunu düşünüyorum. Pierce -Brosnan- beni suçlama dostum, seni seviyorum.”

Ayrıca Bautista, 2015 yılında izlediğimiz Spectre filminde canlandırdığı Mr. Hinx rolüne geri dönmek istediğini ve dönerse Craig ile birlikte döneceğini ekleyerek James Bond hakkında tüm düşüncelerini belirtmiş.

Sizin düşünceleriniz nasıl? Bautista’ya hak verdiniz mi? Görüşlerinizi yazın, tartışalım.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER