Merhaba, siteyi takip ediyorsanız bugün sizlerle paylaştığımız Iron Fist’in yeni fragmanını haberimiz içerisinde görmüşsünüzdür. Fragmanı izlemediyseniz verdiğim bağlantıdan izleyebilirsiniz. 17 Mart 2017’de karşımıza gelecek Iron Fist, gelmeden önce sizler için fragmanı bir inceleyelim istedik.

Haydi başlayalım !

Colleen Wing’i sadece bir kaç küçük yerde görüyor olmamıza rağmen çok güzel duruyor. Adeta bakışlarıyla “ben bu karakterin altından kalkarım” diyor sevgili Jessica Henwick. Ayrıca Luke Cage final incelememiz içerisinde de söylemiştik, Colleen Wing New York’ta savunma sanatları eğitimi veriyor. Hatta olası öğrencilerinden birisi de canımız ciğerimiz Claire Temple!

wing

Ve Madame Gao! Marvel Netflix cephesi kötü karakter yönünden oldukça güçlü. Benim en sevdiğim kötü karakterlerden birisi de Madame Gao. Zaten Daredevil’ın ilk sezonunda gördüğümüzden beri Iron Fist’te de göreceğimizi tahmin ediyorduk. Madame Gao çizgi romanlarda olmayan bir karakter ama “Crane Mother” olma ihtimali üzerinde duruluyor. Ayrıca Iron Fist’in baş düşmanlarından “Davos” ya da diğer adıyla “Steel Serpent” göğsünde Madame Gao tarafından üretilen eronin üzerinde yer alan logoyu taşıyor. Bu da bu sezon Steel Serpent görür müyüz diye düşündürüyor açıkçası.

5-crane-mother

9lymmv7

Ve fragmanın en mükemmel kısmı, o yumruklar allahım! Resmen ateş ediyor! Açıkçası bunu yapacaklarını hiç sanmıyordum ve görünce hem şaşırdım hem de hayran kaldım. Tabi kostüm olaylarına gireceklerini düşünmüyorum. Hatta Dany abimizi genelde üstsüz göreceğimizi düşünüyorum çünkü bir başka ateş eden  şey göğsündeki arması!

ironfisttrailer236723872839

Bu arada dizi ciddi ciddi Daredevil’ın dövüş sahnelerine fragmanıyla kafa tutuyor. Resmen “ben de koridorda sağlam dövüşüyorum” der gibi. Dizide baya iyi dövüş sahneleri izleyeceğimizi düşünüyorum.

11-reverse-oldboy

Son bir bilgi Luke Cage dizisinden tanıdığımız Misty Knight ve Thembi Wallace karakterleri de dizide yer alacak.

Iron Fist 17 Mart’ta Netflix’te!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER