Bildiğiniz gibi, çizgi romanlardan tanıdığımız çirkin ve bir o kadar da güdük olan Wolverine imajına oldukça uzak olarak uzun yıllar karizmasıyla karaktere hayat veren ve Wolverine deyince aklımıza başka türlüsünün gelmesini imkansız kılan Hugh Jackman, karakterin üçüncü ve sonuncu solo filmi ile bu rol için jübilesini yapacak. Karakteri dibine kadar benimseyen Bay Jackman, filmin hakkının verildiğinden bizzat emin olmak için filmin elinden tutuyor.

wolverine3logan

3 Mart 2017’de vizyona girecek olan film, geçtiğimiz günlerde yukarıdaki afişiyle adını da duyurmuş oldu; LOGAN.

Bir çok kez dile getirildiği gibi Old Man Logan hikayesinden uyarlanacağı söylenen hikaye Hugh Jackman ve Logan’ın son öyküsü olacak, bu yüzden de oldukça kişisel bir hikaye olması kaçınılmaz olacak. İlk solo filmi X-Men Origins: Wolverine ile hayal kırıklığı yaratıp, ardından gelen ikinci film Wolverine ile biraz olsun imajını düzelten seri, belli ki bu son film ile karaktere hak ettiği finali yaşatmanın amacını güdüyor.

old-man-logan-5-preview-mq5tu2ytm7piqya3u99cxmhq74uqn3tmll8x57jm5k

—-Buradan İtibaren Filmin Gidişatına Dair SPOILER Tehlikesi—-

Yıl olmuş 2024, hızlı iyileşme gücü sayesinde öldürülmesi zor olan Logan, her nasılsa gerçekten ihtiyarlamaya başlamış, yüzündeki kırışıkları fark etmemek imkansız, oldukça bitkin görünüyor ve her zamankinden fazla içiyor, bir şekilde hasta olduğunun farkında olan Logan, yavaş yavaş güçlerini kaybettiğini hissediyor, oldukça yavaş iyileşiyor, bazen ise hiç iyileşmiyor. Logan aynı zamanda kendisinden daha kötü halde olan Charles Xavier ile de ilgileniyor, öyle ki Prof. X bazı zamanlar Logan’ın kim olduğunu bile unutuyor. Neredeyse mutantların nesli tükenmekteyken, hükumet “Transigen” adındaki bir proje ile çocuk mutantları birer ölüm makinesine çeviriyor, bu uğurda mutant bir kız çocuğuyla tanışan Logan, onda kendisini gördüğü için, üç yerine iki tane pençesi olan ve ileride X23 olarak tanıyacağımız bu kızın elinden tutup, ona akıl hocalığı yapmaya başlıyor…

—-Buradan İtibaren Filmin Gidişatına Dair SPOILER Tehlikesi Son Buluyor—-

first-look-at-patrick-stewart-as-charles-xavier-in-logan1Filmde Patrick Stewart’ın bir kez daha hayat vereceği Charles Xavier/Professor X’e dair de yukarıdaki görsel paylaşıldı, profesör burada -haliyle- her zamankinden daha yaşlı görünüyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Caliban’ı canlandıracağı söylenen Stephen Merchant, kötü adam olacağını bildiğimiz muamma karakteri ile Narcos’dan tanıyabileceğiniz Boyd Holbrook ve başarılı oyuncu Richard E. Grant yer alıyor. Kulislerde Bay Grant’ın Mister Sinister’ı canlandırıyor olabileceği dedikodularının yankılandığını da belirtelim. Filmin yönetmen koltuğunda, ikinci filmde olduğu gibi James Mangold bulunuyor.

Haberimizi Logan afişine muhteşem bir bakış açısıyla yaklaşan Ryan Reynolds ile sonlandıralım.

14520372_10154582990729153_6032479789857204222_n

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER