Yedi sekiz yıldır aralıksız devam ettiğim yabancı dizi izleme sürecimde beni en çok üzen huylarımda biri başladığım diziyi bitirmeden rahat edememe alışkanlığım olmuştur. Bazen bir sezonu izlememeyi başarsam bile sonra ilk boş anımda dönüp o izlemediğim sezonu gelir tamamlarım öyle de takıntılı biriyim. Şimdilik bu huyumdan kurtulabilen tek dizi The Walking Dead oldu. Bu sene aldığım kararla yarıda bıraktığım dizi sayısı ikiye çıkacakken sağolsun CBS malum diziyi bitirme kararı almış.

Yayın hayatına çok tatlı bir noktadan başlayan 2 Broke Girls her sezon kalitesini biraz daha düşüre düşüre bugünlere kadar gelmeyi başardı. Karakterlerin absürt yönlerini haddinden fazla öne çıkartarak Sophie gibi sinir bozucu bir karakteri gereksiz bir şekilde öne sürerek aldığımız seyir zevkini azaltan zekice esprileri her bölüm biraz daha azaltıp cringe hissi üzerinden mizah yapan dizi alınan son haberlere göre yayın hayatını noktalamış.

İptalin sebebinin Warner Bros ile yaşanan maddi anlaşmazlıklar olduğu öne sürülüyor. Ne yalan söyleyeyim ben bu habere pek de üzülemedim arkadaşlar. Sizin Yorumlarınız neler?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER