Mart ayında Snyder ailesi çok zor bir süreç yaşadıklarını yeni öğrenmiş biri olarak habere nasıl girişeceğimi inanın bilemedim. Öğrendiğimize göre 2 ay önce Zack Snyder’in kızı Autumn Snyder intihar ederek hayatını kaybediyor. Bu zor günleri Justice League çekimlerinde öğrenen Snyder ve ailesi oldukça zor zamanlar geçirdiği için Warner Bros. tarafından 2 hafta Snyder’a izin veriliyor. Ölüm söz konusu olunca yılların bile iyileştiremediği boşluk Zack Snyder’da da görülüyor ve filmin son aşamalarını bildiğiniz Joss Whedon tamamlıyor.

download

The Hollywood Reporter‘a konuşan Zack Snyder ise ailesinin oldukça zor zaman geçirdiğini ve Justice League’e artık konsantre olamadığını ve bu sürecin çok zorlu geçtiğinden bahsetmiş.

“Bu işin talepleri oldukça yoğun. Çok tüketiyor. Ve son iki ay içinde gerçekten bana ihtiyaç duyan çocuklarımla birlikte olabilmek için, ailemle birlikte olmak için bir adım geride kalmaya karar verdim. Hepsi zor günler yaşıyor. Zor zamanlar geçiriyorum. Filmin şaşırtıcı olmasını istiyorum ve ben de hayranıyım. Hayranların film hakkında endişeli olacağını biliyorum, ancak bana ihtiyaç duyan yedi çocuğu var. Sonunda, bu sadece bir film, harika bir film ama sadece bir film.”

Yani gerçekten olanları hayretler içerisinde okudum ben de sizler gibi. Zack Snyder, ailesinin geçirdiği bu zor zamanlarını paylaşmak isteyerek bir süre aramızda olamayacak gibi. En doğru kararı verdiğini ve bir baba olarak olması gerektiği yerde olmayı bildiği için Zack Snyder’a büyük bir saygı duyduğumu söylemek istiyorum. Justice League’in ek birkaç sahnesini hem yazacak hem yönetecek olan kişi ise Avengers’ın MCU’nun kurucusu Joss Whedon olacağı eklenmiş. Joss Whedon’ın sadece Batgirl filmi için değil DCEU’nun geleceği için getirildiğini buradan çıkarabiliriz.

Siz bu konu hakkında ve gelecek olan DC filmlerinin akıbeti hakkında neler düşünüyorsunuz? 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER