The Walking Dead ismini duyurduğu her mecra da farklı bir heyecan yaratmaya ve Amerika için Pazar, bize gelene kadar Pazartesi olan günlerimizi neşelendirmeye devam ediyor. Şu sıralar takip ettiğimiz 7. sezonuyla son yılların en iyi açılışını Negan sayesinde yapan dizimizin yıllardır, tıpkı Game of Thrones gibi bir film projesi olacağı söylentileri dolanıp durur. Her hafta 12 milyonu geçen bir izleyici sayısıyla bu projenin ısıtılıp ısıtılıp önümüze getirilmesi de gayet normal ki, Walking Dead showrunner’ı Scott Gimple’ın bu konuda oldukça heyecanlı bir söylemi oldu.

the-walking-dead-3

8. sezonunu şimdiden garantileyen The Walking Dead’in filmi için konuşan Gimple ;

“Bu soru her defasında karşımıza çıkıyor. Eminim ki bir gün, öyle ya da böyle bu olacak. Olduğu vakit bence harika olacak. Rick için William Shatner, Daryl olarak Edward James Olmos ve Vali olarak Matthew Fox ! Olabilecek en büyük şov !”

Son oyuncular kısmını espri olarak aktarmış elbette ancak The Walking Dead’in film olarak ciddi bir proje olduğunu öngörebiliriz. Tabi diziler, sinema ekranına çok fazla düşmüyor o yüzden şuan resmi bir açıklamaya kadar AMC’de 11. sezonlara kadar izlemeyi sürdürelim.

Walking Dead filmi hakkında düşünceniz neler ? Olursa iyi mi olur yoksa dizi olarak mı kalmalı ? Görüşlerinizi aktarmayı unutmayın. Bizim için çok önemli. 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER