Spider-man, Marvel evrenine döndüğü andan itibaren en heyecanla beklediğimiz film. Sony’nin geri vermemek için araya sıkıştırdığı Amazing Spider-man facialarından sonra eli mahkum yarı anlaşmalı da olsa Spidey, evine dönüş yolunu buldu. Tabi bu tam anlamıyla bir dönüş değil, Sony-Marvel ortaklığı haline gelen iki tarafın memnun olmaya çalıştığı bir anlaşmaydı. Buna bile razıyız çünkü Sony, bu hamleden önce dünyanın en saçma spin-off projelerinden birini yani May Hala’nın gençliğini falan anlattıkları filmi ciddi ciddi çekmeyi düşünüyorlardı. En kötü kabuslardan, en iyi olana evrildi düşünceler ve Spider-man kendisini ilk kez Civil War’da arz-ı endam etti.

Spin-off demişken haberimiz bunla alakalı. Sony Entertainment Motion Pictures Groups başkanı Tom Rothman, Collider‘a gelecekte olabilecek Spider-man spin-off filmleri hakkında konuştu.

venom_a

Bu proje hakkında uzun süredir üzerinde çalışıyoruz. Gerçek bir çaba var ve benim düşünceme göre çok uzun olmayan bir süreçte bu olayın gerçekleşebilir.

Spider-man : Homecoming filmi ve Marvel Studios ile birlikte çalışmayı ise İNANILMAZ olarak tanımlamış.

Herkesin düşüncesi, bir Venom spin-off filminin mutlaka geleceği yönünde. Eski planlar açılırsa Sinister Six’te bu projeye ortak olabilir.

Siz neler düşünüyorsunuz ? Venom filmi gelmeli mi ? Görüşlerinizi çok önemsiyoruz. Lütfen bize yorum bırakın. 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER