Avengers’ın son halkası olacak olan Infinity War, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarını tek çatı altında toplayacağı yetmezmiş gibi, çizgi romanların da en büyük yıldızlarını kadrosunda toplamaya devam ediyor. Daha geçen gün Galaksinin Koruyucularından Gamora’nın olacağı onaylanmışken şimdi ise Spider-Man’in de olacağı kesinleşti gibi. İtalyan magazin dergisi L’Uomo Vogue‘a Spider-Man Tom Holland bir röportaj vermiş.

spider-man-captain-america-civil-war

Verdiği röportajın içerisinde bizi ilgilendiren kısmı, Spider-Man’in Marvel filmleri içerisinde en az 3 filmde yer alabilmesi için kişisel olarak uğraşanların Robert Downey JR. ve Chris Evans’ın olduğundan bahsetmiş. Buna Avengers Infinity War’ın da dahil olduğunu sözlerine eklemiş. İlk iki film ( Civil War, Homecoming)’den sonra üçüncüsü Infinity War’a denk geleceğini düşünürsek Iron Man ve Captain America, Spider-Man’i olabildiğince filmlere katmak için Marvel yapımcılarına baskı yapmışlar.

E, ne diyelim? İyiki varsınız! Spider-Man olmadan Marvel her zaman buzdolabında duran yarım limondur. Dondurucuyu açtığınızda dondurma kutusundan çıkan sarmadır. Şaka maka Spider-Man’i her filme koymaları benim için olumlu bir hareket ve adım.

Sizin düşünceniz neler? Sizce daha kimler katılmalı Sonsuzluk Savaşına? (Herkes katıldı gerçi ama biz soralım,ehe)

1 YORUM

CEVAP VER