Televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi işlerinden birisi kuşkusuz Game of Thrones. Senaryosu, oyuncuları, verilen emek ve prodüksiyonun büyüklüğü göz önüne alındığında sinema kalitesinde bir iş. Ayrıca ciddi de bir izleyici kitlesi var. Bir yandan da dizinin son iki sezonu kaldı. Önümüzdeki yıl yedinci sezonunu izleyeceğimiz dizinin sekizinci sezonu final sezonu olacak. Ama dizimiz ekranlara veda etmeye niyetli değil izleyicilerin isteği de bu yönde.

game-of-thrones-wallpaper-valar-morghulis-1024x576

Kaynak materyalin yazarı George R.R. Martin gibi bir efsane olunca da seriden daha fazla hikayeyi ekrana taşımak zor olacak gibi gözükmüyor. Hatırlarsınız daha önce “Westworld evrenine bir Game of Thrones parkı mı eklesek ehe” önerisiyle gelmişti George R.R. Martin. Şimdi ise uzun süredir dolanan bir dedikoduya yönelik resmi açıklama geldi.

george-rr-martin-7

HBO kanalının CEO’su Richard Plepner, bir Game of Thrones spin-off dizisi için planları olduğunu ama öncelikle diziyi bitirmeye odaklandıklarını söyledi. Evet dizinin bitimi serinin vedası olmayacak. İnternette gezen dedikodulara göre spin-off dizinin konusu ekranlarda izlediğimiz olayların öncesinde geçecek. Yani bir nevi Star Wars ya da Yüzüklerin Efendisi- Hobbit gibi olacak.

Biz oldukça umutluyuz. Siz ne düşünüyorsunuz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER