Başarısız iki filmin arkasından Punisher, Hell’s Kitchen’ın şeytanının maceralarını anlatan pek bir sevdiğimiz Daredevil dizisinde Jon Bertnthal eşliğinde ağız tadıyla izlemiştik. Dizi daha yayınlanmadan Netflix’in bir Punisher dizisi istediği konuşulmaya başlanmış dizinin hemen arkasından bu söylenti doğrulanmıştı. Bu doğrulamada kritik bir cümle de kuruldu Daredevil dizisinde izlediğimiz Frank Castle’ın hikayesiydi bu dizi ise tam anlamıyla bir Punisher hikayesi olacak!

45355_big

Gelelim asıl haberimize; filmin baş kötüsünün olarak Narnia Günlükleri’nde Presn Caspian rolüyle izlediğimiz Ben Barnes olacağı açıklandı. Henüz doğrulanmasa da Ben Barnes, 2004 yapımı The Punisher filminde James Carpinello tarafından canlandırılan Bobby Saint rolüyle karşımıza çıkacak.

Punisher ile ilgili dolanan diğer iki söylenti daha var. Birincisi karakteri Defenders dizisinde de görme ihtimalimiz. Bana göre dizinin bir yerinde Punisher’ı göreceğiz ama hikayede çok fazla yer kaplayan bir karakter olarak değil de Daredevil’ın ikinci sezonunda gördüğümüz Jeri Hogarth gibi küçük ama önemli bir yeri olacak. İkincisi Microchip’in de Punisher dizisinde olacağı. Bu da olası bir söylenti çünkü Daredevil ikinci sezonunda Frank Castle’ı üzerinde Micro yazan bir cd ile gördük. Son olarakta Rising Tide ve Daisy Johnson’un da dizide var olacağı söylentileri. Bu biraz düşük bir ihtimal de olsa Microchip ile bağlantısından dolayı görme ihtimalimiz var.

Sizin düşünceniz neler ? Punisher dizisi için görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER