Marvel denince akla ilk gelen kahramanlardan birisi kuşkusuz Spider-Man. Pek çoğumuzu çizgi romanlarla tanıştıran, çizgi roman okumayan insanların bile süper kahraman deyince akla gelen üç kahramandan birisi. Hal böyle olunca MCU içerisinde Spider-Man’i görmek için Marvel Sony ile anlaştı ve Tom Holland’la 6 filmlik sözleşme imzaladı. Biz bu sözleşmenin ilk meyvesini Ciwil War filminde gördük ve solo filmi heyecanla beklemeye başladık.

spider-man-homecoming-movie-vulture-images

İlk gelen söylentiler Spider-Man Homecoming fragmanının 2 Aralıkta yayınlanacağı yönündeydi. Bu bilginin kaynağı da Sony tarafından Brezilya’da yapılacak panelin konularından birisinin de bu film olmasıydı. Fakat Sony fragmanın bu etkinlikte gösterileceği hakkında herhangi bir doğrulamada bulunmadı.

captain-america-civil-war-spider-man

Geçtiğimiz günlerde fragmanın Rogue One a Star Wars Story filminin gösteriminde sinema salonlarında yayınlanacağı bilgisi geldi. Yani fragmanı en geç 15 Aralıkta izleyeceğiz demek bu. MCU içinde Spider-Man’i ilk görüşümüzde Star Wars göndermesi yapması ve solo filminin fragmanının bir Star Wars filmiyle birlikte gösterilecek olması da hoş olmuş tabi.

Spider-Man Homecoming Filmi 7 Temmuz 2017’de vizyonda!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER