Kısa ama tadından yiyemediğimiz şahane iki sezonun ardından büyük bir sessizliğe gömülen dijital çağın “Alacakaranlık Kuşağı” Black Mirror’ın Netflix sayesinde kara ekrana geri döneceğini eminiz ki herkes heyecanla karşılamıştır. Her bölümde birbirinden farklı şekilde ele aldığı teknoloji eleştirili hikayeleri ile gözlerimizi donduran dizinin, dönemin en özgün işlerinden biri olduğunu kabul etmek lazım.

landscape-1456931759-bryce-dallas-howard

21 Ekim’de 6 bölümüyle birlikte Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan yeni sezon, şimdilik net bir açıklama yapılmamasına rağmen 2017’nin ikinci yarısında da +6 bölümle kaldığı yerden devam edebilir. Charlie Brooker, Netflix ile ilk anlaştıklarında yeni sezonda 12 bölüm için el sıkıştıklarını söylemişti.

Bu 6 bölümde Game Of Thrones’un Bronn’u Jerome Flynn’in yanı sıra Mackenzie Davis, Bryce Dallas Howard, Alice Eve ve Kelly Macdonald gibi tanıdık isimler yer alıyor. Sadece iki hafta sonra altı bölüm birden peş peşe izleyeceğimiz Black Mirror’ın, son fragmanının “rahatsız edici” dijitalliği ile baş başa bırakalım sizi…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER