X-Men evreni, Fox’un içerisinde kendi yağı ile kavrulmaya devam ediyor. Marvel Sinematik Evreni ile DC Genişletilmiş Evrenleri arasından bir yere gelebilmenin kolay olmadığını şüphesiz hepimiz düşünüyoruzdur. Bryan Singer’in katkılarıyla 2000 senesinden beri beyaz perde’de yerini sağlamlaştıran X-men filmleri’nin son halkası X-Men Apocalypse idi. Bu filmi izlemeyenler için SPOILER ibaresini koyalım ve devam edelim.

Apocalypse’in post-credit sahnesinde Essex Corp. ibaresini görmüştük. Bunun anlamıda gelecek filmlerin birinde MISTER SINISTER karakterinin ayak seslerinin duyulmaya başladığı ifade edilmişti ki, bu gerçekleşti !

b89653b4d7f1b95b59a709f9fa7265723930eb96

X-men Apocalypse’in yazarı Simon Kinberg ve yönetmen Bryan Singer, Mr. Sinister’ın karşımıza son kez çıkacak olan Hugh Jackman’lı Wolverine serisinin 3.filminin villain’ı olduğunu resmen onayladılar.

Mr. Sinister, Nathaniel Essex adlı biyolojistin mutant genlerine kafayı takmış başka bir dahi iken çoğu kişinin yaptıklarını hor görmesi sonucu yolu Apocalypse ile kesişiyor. Apocalypse, Essex’i ölümsüz bir varlığa dönüştürerek Mr. Sinister olmasını sağlamıştır.

Mr. Sinister, Marvel.com’un 10 X-Men kötüsü sıralamasında kendine 6.sırada yer bulmuştur.

Hüzünlenerek bir kez daha tekrarlayacağım ; karşımıza son kez Wolverine olarak çıkacak Hugh Jackman’lı adı hala netleşmeyen Wolverine 3 filmi, 3 Mart 2017’de sinemalarda olacak.

Sizin düşünceniz neler ? Son Wolverine için iyi bir düşman mı ? Düşüncelerinizi bırakın, tartışalım ! 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER