Luke Cage’in ateşi hala üzerindeyken, The Defenders dörtlüsünün son ayağı olacak olan Iron Fist’in başlangıç tarihi belirlendi. 13 bölümle birlikte 17 Mart 2017 tarihinde Netflix’teki yerini alacak olan Iron Fist’in de kötü adamları pataklamasına oldukça az kaldı.

luke-cage-and-iron-fist

Game Of Thrones’tan tanıdığımız Finn Jones’un baş rolünde olacağı Iron Fist, kayıp olduğu yılların ardından New York’a dönen ve geçmişiyle yüzleşmeye çalışırken aynı zamanda ailesinin mirasına sahip çıkmayı amaçlayan milyoner Danny Rand’in hikayesine odaklanacak. Üstün Kung-Fu yetenekleri ve sahip olduğu olağanüstü Iron Fist’in gücüyle kötülere günlerini gösterecek, çok geçmeden de Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage’in ardından adını New York halkına duyuran son kahraman olacaktır. Ayrıca, belirtmekte fayda var; şu sıralar çekimlerine start verilen, daha önce Daredevil’in ikinci sezonunda karşımıza çıkan The Punisher da orijinal The Defenders kadrosunda olmamasına rağmen ekibe katılabilir ve kadro beşlenebilir.

ironfistpremieredate

Bu haberle birlikte paylaşılan yukarıdaki Danny Rand ve yumruğunun fotoğrafı ile yayınlanma tarihinin duyurulduğu teaser’ı da şöyle aşağıya bırakalım.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER