MCU’nun dizileri filmler ile aynı evrende geçse dahi, Marvel Film Depertmanı başkanı Kevin Feige sıklıkla Daredevil, Jessica Jones gibi karakterleri Avengers ile yan yana getirmenin olası olmadığını dile getirmişti. Bu da ben dahil birçok hayranın crossover umudunu alıp götürmüştü. Fakat Feige’den gelen son yorumlar fikrinin değiştiğine delalet ediyor.

crossover
İçiniz gidiyor değil mi?

io9 ile bir röportajda kendisine ”Bir karakter dizilerde gözüküyorsa filmlere %100 geçiş yapamaz anlamına mı geliyor?’‘ sorusu yöneltildiğinde Feige ilk kez konu hakkında olumlu konuştu. Cevabı ”Kesinlikle gelmiyor. Önümüzde uzun bir yol var. Bu yüzden doğrusu, bilmiyorum, ama bir sürü TV dizisi yapılıyor, ve umuyorum birçok film yapmaya da devam edeceğiz. Bir noktada, bir crossover olacak.” şeklinde oldu. Çok umutlandırmasa da ilk kez bir olumlu yorum gelmiş olması bile benim sevinmeme yetti. Fakat bir filmde gözükecek bir Daredevil’ın Charlie Cox’tan başka bir aktör tarafından oynanması? Bu kesinlikle hayranların hoşuna gitmeyecektir. Şahsen bir recast olmasındansa crossover olmamasını yeğlerim.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu yorumlar Infinity War, Defenders ya da Agents of Shield karakterleri göremeyeceğimizi ima ediyor olabilir mi? Feige umutlarımızla mı oynuyor? Recast olsun mu? Fikirlerinizi belirtin konuşalım, tartışalım.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER