(Son gelişmeler, 29/12/2016: Dün gece geç saatlerde, filmin yıldızı Hugh Jackman, yönetmen James Mangold ve Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds tarafından haberin doğru olmadığı ile ilgili tweetler paylaşıldı. Ancak TheWrap hala haberinin arkadasında. Haberin ilk halini aşağıda görebilirsiniz.)

Logan filmi için sanırım büyük bir topluluk heyecanlanıyor. Müthiş fragmanlar, müthiş posterlerin ardından Hugh Jackman’ı büyük ihtimal son kez göreceğimiz serinin son filminde bir bomba daha patladı. Ryan Reynolds ikinci kez Wolverine serisine konuk oluyor.

004231-2

Geçtiğimiz günlerde “Logan”ın yeni posteri de seyircilerin karşısına çıkmıştı.

TheWrap‘ın özel haberine göre, Deadpool sahnesinin çekimleri tamamlanmış. Hatta bu sahneyi de John Wick filminin yönetmelerinden ve Kasım ayında açıklandığı üzere Deadpool 2’yi de yönetecek David Leitch çektiği eklenen bilgiler arasında.

Bunun yanında, konuyla ilgili ikinci haber, daha çok spekülasyon seviyesinde gözükse de bu sahnenin büyük ihtimal post-credit’te gösterileceği üzerine. Bu bilgi de olası bir X-Force takımı oluşabileceği ve yeni bir seriye yol alabileceğimiz ihtimalini güçlendiriyor.

Hugh Jackman’nın Wolverine olarak son kez karşımıza çıkacağı Logan’ın konusuna gelirsek de 2024 yılında artık mutant doğumları bilinmeyen sebeplerden azalmış ve bunun sonucu olarak mutantların sayısı da inanılmaz derecede azalmıştır. Bu sırada ise, Wolverine; Caliban ile birlikte Professor X’in bakımını üstlenmiş ve herkesten uzakta yaşamaya başlamıştır. Ancak bu grubun Laura adında Wolverine’e benzer güçlere sahip bir kızı karşılaşmasıyla kendilerini büyük bir karmaşanın içinde bulacaklardır.

Siz film hakkına ve Deadpool sahnesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Wolverine serisi tatmin edici bir şekilde sonuçlanacak mı? Yorumlara yazın tartışalım!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER