Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun en iyi filmleri arasında olan ve efsaneleşen Reservoir Dogs’a yepyeni bir oyun geliyor. 2006 yılında dönemin ve beklentilerin altında kalan başarısızlıktan sonra Big Star Games, filmin 25. yılına özel olarak projeyi üstlendiği oyunun adı Reservoir Dogs: Bloody Days olacak.

Oynanış videosundan dikkatimi çeken birkaç şeyi sizlerle paylaşayım. İlk olarak dikkatimi çeken izometrik bakış açısı oldu. Hack & Slash tarzıyla karşımıza sunulan oyun, filme göre daha aksiyonlu ve yorucu geçeceğe benziyor. Hotline Miami tarzında gibi tempolu oynanış bizi bekliyor. 2006’da ki üçüncü kişi gözünden bakış açısı ve hikayeler özelliği kaldırılmış gibi geldi. Sanki karakterlerimizi seçip çoklu bir platformda düşmanlarla savaşacağız havası sezdim. Güzel olacağa benziyor.

reservoir_dogs_screen2

Reservoir Dogs: Bloody Days’de filmde yer tüm karakterlerle de (Mr. Blonde, Mr. Brown, Mr. Orange, Mr. Blue, Mr. Pink, Mr. White) oynayabileceğiz. Oyundaki görevler boyunca karakterlerin her birinin özelliğini kullanabilmek büyük önem taşıyacak.

Reservoir Dogs: Bloody Days’in PC ve Xbox One için çıkacağı açıklandı. Oyun ilk olarak PC’ye ilkbahar aylarında çıkacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER