Kick Starter, günümüzde bir çok projeye esin kaynağı olan ve geliştirilme şansı verilen projeleri ile de adından sıkça söz etirmeyi başaran bir oluşum. Bu oluşumun içinde bir çok farklı fikir ve destek çıkılan proje mevcut.

Bu destek verilen projelerden biri de aslında günümüzde her telefon kullanan insanın büyük bir sorunu haline gelen şarjın çabuk bitmesi durumuna çözüm getiren  ve ” HandEnergy” adıyla piyasaya çıkmayı 4 gözle bekleyen mantığı Kinetik enerji ile çalışan bir genel kapsamlı powerbank.

418b5dae8c6dfc33e9f9d19d0ac556cb_originalYenilikçi yapısıyla dikkat çekerek Kickstarter’da kısa sürede yayılan HandEnergy adlı cihaz pazardaki rakiplerine hiç benzemiyor.

HandEnergy, cep boyutlarında bir el jeneratörü olarak tanıtılıyor. Bu cihaz sayesinde elektriğe ihtiyaç duymadan akıllı telefonlarınızı ya da tabletlerinizi şarj etmek mümkün hale geliyor. Vücudun kendi ürettiği güçle çalışan HandEnergy, hızla yayılacağa benziyor.

                                               HandEnergy adlı eko powerbank’ın çalışma prensibi.

İçerisindeki şarj bataryaları sayesinde manyetik akıma bağlı elektrik akımı üreten el jeneratörü birçok cihazı şarj edebilecek şekilde tasarlanmış. Kendi kendini şarj eden bu cihaz akıllı telefonları, flaş ışıklarını, ebookları, hoparlörleri ya da tabletleri şarj edebilecek.

Kullanıcı görüşleri ve yorumları  ”mükemmel,çevre dostu ve çok kolay” olarak belirtilen bu teknoloji dostu powerbank’ın bir de müşterileri ile çekilmiş ”İnsanlar HandEnergy hakkında neler düşünüyor?” adlı bir  inceleme videosu da bulunuyor.

”Yok ben şimdiden bir tane sipariş vereyim, biter belki. Hem de destek olurum.” diyenleri de buradan kickstarter linkine yönlendiriyoruz.

Bu ve bunun gibi diğer teknoloji haberlerimize daha çabuk ulaşmak için Facebook , Twitter ve İnstagram adreslerimize abone olmayı unutmayın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER