Daha önceleri açtığımız Youtube kanalımızı istediğimiz seviyelere getiremeden birazcık yarım kalmıştı. Birkaç dizi ve film fragmanlarının Türkçe altyazılı olarak vermek dışında bir katkı yapamadık. Taa ki bugüne dek! Yazarlarımız Uğur ve Barış, tüm maddi ve manevi imkansızlıklara karşın, yılmadılar ve ilk inceleme videomuzu sonunda çekmeyi başardılar!

Yazarlarımızın bu uğraşı siteyi ilk kurduğum günden beri hayalim olmuştur. O yüzden sizler huzurunda ilk olarak onlara bunu başardığı için, ikinci olarak bana yardımcı olan tüm ekibime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ancak hayallerimiz ne bu video ile sınırlı ne bu kalite ile sınırlı. İleri vakitler, her türlü dizi ve filmi video olarak inceleyeceğimiz, skeçler yapabileceğimiz ve sizlerle birlikte bu geek camiasını tüm ukalalıktan uzaklaştırarak samimi bir ortam yaratacağımıza gönülden inanıyorum. Şimdi ise çok sade ama sıcak sohbetiyle Barış ve Uğur’un yer aldığı, Legion’ın ilk bölümü sonrası diğer dizilerle olan farklılıkları, artıları ve eksilerini konuştular.

Görüşlerinizin her içerik sonrası ne kadar önemli olduğundan hep bahsederiz. Bu yüzden ilk videomuzun, gelecek videolara ilham olabilmesi için sizin yorumlarınızı merakla bekliyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin Kara Büyücüler! Sizleri seviyoruz ve sizin sayenizde güzel işler başarmak istiyoruz ve Youtube kanalımıza abone olmayı unutmamanızı istiyoruz.

İlk videolu incelememiz Legion!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER