Yaklaşık 1 sene önce açılan sitemiz, türlü badireler atlatıp bugünlere kadar siz okurlarımız sayesinde gelmiş oldu. İnternet dünyasında henüz emekleme dönemlerini yaşıyor olsak bile, 1 yıl içinde geldiğimiz noktadan oldukça memnunuz ama hala yeterli değil. Daha fazla gelişebilmek ve ülke genelinde en iyi sitelerden biri olabilmek için aranızda olan ve keşfedilmemiş, yazı yazmak isteyen arkadaşlara ihtiyacımız var.

Aradığımız kriterler arasında;

1- 17 ve üzeri yaşında olması

2- Geeklik adlı sonsuz kavramın içerisinde yer alıp, Türkçe veya yabancı çizgi romanları takip eden, süper kahraman filmleriyle içli-dışlı olması,

3- Yabancı kaynaklardan gelen haberler veya dedikoduları olduğu gibi aktarmadan, kendi yorumunu katacak şekilde çevirebilmesi,

4- Özel incelemeler hazırlayıp okuyucuya sunabilmesi ve diğer sitelerden bir farkımızın olmasını sağlayabilmesi,

5- Oyun bölümümüzün boş olmasından ötürü oyunlarla ilgilenen ve bilgi sahibi olması,

gibi şartlar yer almaktadır.

Filmler, diziler veya oyunlar kısmı için ayrı ayrı yeteneklere sahip olabilirsiniz. Her bölüm için ayrı ayrı değerlendirileceksiniz. O yüzden ben iyi bir çizgi roman okuyucusuyum ama oyun oynamam diyerek başvurmamazlık yapmayın. Yapıştırın bilgilerinizi!

Bunların dışında Youtube kanalımız için montaj yapabilen ve Green Box gibi düzenlemeleri sağlayabilecek birine/birilerine oldukça ihtiyacımız var. Bu kişi, Youtube üzerinden kendi videosunu çekip koyabilir veya bizim çektiğimiz inceleme videolarının düzenlenmesinde yardımcı olabilir.

Şartlar arasında hem yazarlık hem Youtube kanalı için farklı farklı kriterler yer alıyor. İsteyen yazar, isteyen Youtube kanalı için bizle çalışmak isteyebilir. Son olarak hepimizin bu işi GÖNÜLLÜ olarak yaptığını hatırlatmak istiyorum. Çünkü kimsenin beklentisiyle oynamak istemeyiz.

Kara Büyücü sitesinin kurucusu olarak ve yazar ekibimle, yeni yazarlarımızı şimdiden heyecanla bekliyor olacağız. Şartlara uyduğunu düşünen herkes aşağıdaki formu doldurabilir ve Facebook sayfamızdan bizi takip edebilir.

Formu doldurmak zorunludur. Facebook sayfamız ise siteyi incelemeniz açısından beğenip, takipçi olmanız bizim için oldukça önemli.

Doldurmanız gereken form linkine şuradan ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamız; https://www.facebook.com/krbuyucu/

Youtube kanalımız; https://www.youtube.com/channel/UCUw1wfC0130SPo91tt_02rw

Umarım en kısa zamanda birlikte çalışma imkanı yakalarız!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER