Marvel fanatikleri dün yepyeni bir haberle güne uyandı. The Inhumans dizisinin gerçekleşeceği duyuruldu. Inhumans, Marvel Sinema Evreni’nin yeni filmlerinden olduğu, Phase 3’te belliydi. Ancak Marvel’in film takvimi sıkışık olduğu için film askıya alınmıştı. Inhumans dizisinin karakterleri Agents of S.H.I.E.L.D da gözüktüğü için AoS’a kardeş bir dizi olması daha mantıklı görüldü.

inhumans-kree-marvel-comics

Televizyona geleceği haberinin, devrim etkisi yaratmasının ardından yeni detaylar gelmeye başladı. Black Bolt ve Kraliyet ailesini konu alacak bu seri, film üzerinde de etki yaratacak. Şimdi, açıklanan bir bilgi dizinin bölüm sayısı hakkında. Hollywood Reporter’da açıklanan habere göre dizi 8 bölümden oluşacak.

Dizinin ilk iki bölümü IMAX kalitesinde çekilip, IMAX sinemalarında yayınlanacak. Imax ilk defa bir diziye katkıda bulunmuş oluyor. Bu haber bize dizinin kalitesinin ne kalitede olacağının da habercisi elbette. Legends of the Tomorrow çekmiyoruz diyor adamlar resmen. İlk iki bölüm 2017 yazında izlenebilecek. Sonraki bölümler de Eylül 2017 itibariyle, haftalık seyrinde ABC’de yerini alacak. The Inhumans 1965 yılında ilk olarak Marvel Comics tarafından yaratılmıştı. O zamandan bu yana da en önemli karakteri barındırmaya devam ediyor.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER