Marvel sinematik evreninin en merakla beklenen filmi Avengers: Infinity War’a yaklaşık bir buçuk yıl kaldı. 2008 yılında başlayan sinematik evren macerası yavaş yavaş bu filme hazırlık yaptı ve bir bakıma bütün birikimin ürünü olarak Infinity War filmi karşımıza gelecek. Hal böyle olunca filmle ilgili söylentiden geçilmiyor ortalık.

russo-brothers-avengers-infinity-war-scouting-location_eyecatch

Hatırlarsanız filmin yönetmenleri Russo kardeşler zamanında yukarıdaki fotoğrafı paylaşıp sonrasında bu paylaşımlarını silmişti. Böylesine şüpheli bir hareket de dedikoduları peşinde getirdi! Doctor Doom MCU’ya mı geliyor? Fotoğrafta görülen mekanın Doom’un kalesi olduğu yönünde oldukça ciddi söylentiler var. Olur mu böyle bir şey bilinmez ama olsa kesinlikle süper olur. Tabi öncesinde Fox’u ikna etmeleri lazım o ayrı.

aty1tpi
Latveria Kalesi

Gelelim yeni dedikodumuza. Geçtiğimiz gün filmin konsept çalışmalarından birisi olduğu söylenen bir görüntü paylaşıldı. Aşağıda eklediğim görüntü eğer gerçekse filme olan heyecan daha da artacak gibi çünkü görüntü için Death‘e ait bir karakter konsept çalışması deniyor!

news-00103073-mistress-death-in-avengers-infinity-war

Kim bu Death diyecek olursanız adından da anlaşılacağı gibi “ölüm”! Bu arada bir takma isim falan değil baya baya ölüm. Marvel’ın mistik taraflarında böyle karakterler bolca var. MCU’nun geldiği nokta da göz önüne alındığında ve bu filmde pek çok ölüm göreceğimiz düşünüldüğünde hiç de mantıksız değil. Ayrıca karakterimiz filmin baş kötüsü Thanos’un “ölümüne” aşık olduğu bir karakter.

waspo09

Avengers: Infinity War Mayıs 2018’de Vizyonda!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER