2007 yılında ilk lansmanı yapılan dünyanın en çok satılan telefonu ünvanını da hala elinde bulunduran Iphone, San Francisco Mascone Center da Apple Tv ile satışa çıkmış ve büyük yankı uyandırmıştı. İlk çıkan İphone modelinin bile seneler sonra koleksiyoncular tarafından hala satın alınıyor olması bir yana dursun, Ipod konusunda da koleksiyonerler bir hayli satın almaya heyecanlı gibi görünüyor.

E-ticaret konusunda en ünlü firmalardan olan Ebay’da satışan sunulan ve ilk seri üretim Ipod olma özelliğini taşıyan müzik çalar rekor bir fiyatla, tam tamına 200 bin dolara alıcısını beklediğini duyurdu. Kutusundan hiç çıkarılmamış halde muhafaza edilen İpod, koleksiyon değeri taşımasının yanı sıra 5 gb lık depolama alanı ve 10 saatlik bir şarkı dinleme kapasitesi ile karşımıza çıkıyor.

Alıcılarını bekleyen bu özel ürün için geri dönüşler de bir o kadar şaşırtıcı derecede fazla. Bakalım bu özel ürünü hangi şanslı kişi alacak?

Teknoloji haberlerimize ve daha fazlasına bir tık uzakıkta olmak için Facebook,Instagram ve Twitter adreslerimize göz atmayı unutmayın!

s-l1600-1 s-l1600-2 s-l1600

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER