Spider-man: Homecoming, Tom Holland’ın Peter Parker olarak karşımıza 2017’de gelmeye hazırlanıyor. Set fotoğrafları, videolardan anladığımız kadarıyla Holland, bize her seferinde daha fazla güven aşılıyor. Gerçekten Marvel’ı cast konusunda takdir etmek ve güvenmek lazım. Ancak haberimiz bundan çok daha ilgi çekici.

Ne yaparsa yapsın Harry Potter ile sonsuza kadar anılacak olan ve şu sıralar Game of Thrones’ta bir rol almayı istediğini hatta ilk bölümden öldürseler bile umursamayacağına kadar belirten Daniel Radcliffe, yeni filmi Swiss Army Man filmi için röportaj verdiği sırada çok değişik bir demeç verdi.

dan-radcliffe-spider-man

Daniel röportaj sırasında MCU ve Spider-man’i çok sevdiğini açıkladı ve şunları aktardı ;

” ASLINDA İYİ BİR SPIDER-MAN OLABİLİRDİM AMA TEKNE ARTIK KAÇTI. TOM HOLLAND’I İZLEYECEĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM. O İNANILMAZ BİRİ. “

Böyle bir olay gerçekleşse nasıl olurdu hayal etmek güç. Marvel ile bir dirsek teması oldu mu yoksa sadece oynamak mı istedi bilinmez ama biz onu Harry Potter olarak sevdik. Peter Parker olarak biraz GARİP durabilirdi. İyi ki Tom Holland seçildi diye düşünüyorum.

Sizin düşünceniz nasıl ? Radcliffe’ten iyi bir Peter Parker çıkar mıydı ?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER