Bugün Star Wars hayranları için üzücü bir gün. Şubattan beri çekilen ve 25 Mayıs 2018’de çıkması beklenen adı hala belli olmayan Han Solo spinoff’u yönetmenleri Phil Lord ve Christopher Miller projeden ayrıldılar.

Lord ve Miller konu ile ilgili : ”Ne yazık ki, görüşümüz ve yaklaşımımız bu sefer partnerlerimizle uyumlu değildi. Normalde ”Fikirsel farklılıklar” terimini sevmesek de bu klişe bu sefer doğru. Oyuncularımızın ve teknik ekibimizin çıkardıkları harika işten gerçekten gurur duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

hs 2Lucasfim başkanı Kathleen Kennedy ise – ki kendisi hemen yukarıdaki abla olur – konuya ithafen:

”Phil Lord ve Christopher Miller inanılmaz bir ekibi bir araya getiren yetenekli film yapımcıları, fakat bu film hakkında farklı fikirsel görüşlere sahip olduğumuz belli oldu, ve yollarımızı ayırmaya karar verdik. Yeni yönetmen yakında açıklanacak.” 

şeklinde konuştu.

Şimdi elimizde ne var? Şubattan beri çekiliyor dedik, büyük ihtimal filmin büyük bir kısmı çekilmişti. Dolayısıyla bu yönetmen değişikliği filmi iyi etkilemez gibi geliyor, korkuyorum dostlar. Bu fikirsel farklılıklar neden bunca süreç sonra belli oluyor? Ama Rogue One’da da tekrar çekimlere gidilmişti, ve iyi sonuçlanmıştı. Hala bir umudumuz var değil mi? Ne de olsa Star Wars evreninden bahsediyoruz burada!

Siz ne düşünüyorsunuz, Lucasfilm bir şekilde işi kotarabilir mi? Yoksa her yerinden toplama olduğu belli olan bir film mi bizi bekliyor?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER