Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin gelmesine sayılı günler kala filmle ilgili haberler,teaserlar ve tv spotları gelmeye devam ediyor. Fakat bu seferki haberimiz 3. filmle ilgili. Complex ile yaptığı röportaj sırasında, ilk iki filmin yönetmeni Gunn şunları aktardı;

guardians-galaxy-2-script-finished

Guardians 3 gelecek, bu kesin. Bunu çözmeye çalışıyoruz. Gerçekten yapmak istediğim şeye karar vermeye çalışıyorum, hepsi bu. Nerede olmak istediğime, önümüzdeki 3 yıl hayatımda ne yapmak istediğime karar vermeliyim. Sonuçta, büyük bir film daha yapacağım; bu Guardians mı olacak başka bir şey mi? Önümüzdeki birkaç hafta içinde buna karar vereceğim.”

Eğer 2.film beklendiği gibi büyük bir gelir elde ederse Marvel, Gunn’ı bırakmak istemeyecektir.Şahsi fikrim henüz 3. filmi ya da yönetmenini konuşmak için erken olduğu fakat Guardians’ın ilk filmini çok sevmiştim. Vol. 2 de ilki kadar güzel olursa ben de yönetmen koltuğunda Gunn’ı isterim. Bakalım Gunn ikinci film için nasıl eleştiriler alacak? Bir Whedon olayı daha yaşamak istemeyiz sonuçta.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER