Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Suicide Squad‘ı kotaran David Ayer‘ın tüm baş rollerinin kadınlardan oluşacağı Gotham City Sirens‘da da yönetmen koltuğunda olacağı açıklanmıştı. Peki neyin nesidir bu Gotham City Sirens ?

gotham_city_sirens_04Catwoman, Harley Quinn ve Poison Ivy‘nin Gotham City semalarındaki maceralarını konu alan çizgi roman çok sevilince kendi serisine de sahip olmuş oldu. Hali hazırda Harley ile kanka olan Poison Ivy, Harley’i her zaman dizginleyen olgun taraf oldu, birbirlerini pek çok açıdan tamamlıyor olmaları yüzünden haklarında aşk dedikoduları bile çıktı. Harley, bence de Joker gibi sinir bozucu birine takıntılı olmaktansa Poison Ivy ile “happily ever after” yaşasın. Bu ikiliye Catwoman da dahil olunca ortaya tüm zamanların en seksi kadrosu çıkıyor haliyle. İşte David Ayer böyle şanslı bir adam olarak bu filmi çekecek. Suicide Squad’ın en güzel yanı Margot Robbie‘nin de bu filmde Harley Quinn olarak çıkacak olması garanti olduğuna göre çok heyecan verici olacak iki cast seçimi dönemine de girmiş olduk. Şimdiye kadar öne çıkan isimler beklenmedik olsa da öyle bir tanesi var ki her gece yatmadan önce seçilmemesi için dua etmelik…

743569-first_look_at_gothams_streets_and_sirens_20090317045957107_1_

Catwoman rolü için geçtiğimiz sene ilk Oscar’ını kazanan Alicia Vikander yanı sıra Eiza Gonzalez‘in adı geçiyor. From Dusk Till Dawn‘ın dizisini izleyenler bilir, Gonzalez hanım fiziksel olarak epey yakışır Catwoman için. Stüdyo daha büyük bir isim seçmek istiyorsa, kendilerine Alicia Vikander’ı boş verip Eva Green‘e yönelmelerini tavsiye ediyorum. Öte yandan Poison Ivy için gündeme gelen isim çok rahatsız edici. O isim Megan Fox, araştırmalarım doğrultusunda öğrendim ki kendisi uzun bir zamandır Poison Ivy hayranıymış, bu yüzden de aday olmasına hak verebiliyorum ama Warner Bros. onu seçerse işte onlara hak falan veremem. Belki de Hollywood’un en kötü kadın oyuncusu olan birine umarım pabuç bırakmazlar. Benim önerim ise yakın zamanda Westworld ile oyunculuğunu fersah fersah ispatlayan Evan Rachel Wood. Hiç düşünmeden versinler. Geek dünyası bu rol için kızıl diye hemen Emma Stone‘u düşünmüş ama ağır olsunlar, çünkü o Batgirl olmak için dünyaya geldi. Yine de Megan Fox olmasın bana yeter. Ayrıca Batgirl de demişken, yapımcıların bu film için bir de Batgirl tanıtmaları gerekecek. Film muhtemelen 2018’de karşımıza çıkacak.

Megan Fox/Poison Ivy fan art > BossLogicmegan-fox-poison-ivy-fan-art
Bryce Dallas Howard/Poison Ivy > George Evangelista
gotham-city-sirens-bryce-dallas-howard-poison-ivy

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER