Game of Thrones’un 7.sezon çekimleri şu sıralarda Avrupa sınırları içerisinde başladı ve devam ediyor. İspanya’da bulunan Gaztelugatxe adasında çekimleri sürdürürken setten gelen ve tost makinesi ile çekildiğini düşündüğüm fotoğraflar, herkesi inanılmaz heyecana soktu. Setten gelen haberler ve fotoğraflar, 7.sezonu bekleyenler için hem meraktan öldürebilecek hem de ağır spoiler içerebileceği için bu yazının devamını ona göre okumanızı öneriyorum. Eğer her şeyi 7. sezon’da görmek istiyorsanız yazıyı burada bitirmelisiniz. Ancak bekleyene kadar 10 yılım gider diyorsanız SPOILER dolu haberi fotoğraftan sonra yazmaya başlıyorum.

SPOILER UYARISI..

 

 

 

 

jon

Ada çekimleri sırasında setten sızan fotoğrafta, herkesin beklediği ve spoilerların en şahı olacak olan Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın yan yana olduğu bir kare. Dedikodulara göre bu mekanın Dragonstone olduğu yazıyor. Yani bu sezon içerisinde netleşen bir şey var ki, o da Dany ve Jon bir yerde mutlaka yan yana geliyorlar ! Tahmin edilemeyecek bir şey değil elbet ama kanlı canlı yan yana görünce ayrı bir çığlık atasınız geliyordur bence.

Bunun dışında Daenerys, Tyrion Lannister, Varys, Gri Solucan, Missandei’nin aynı anda filme alındığı ve 6.sezonun son anlarında Westeros’a doğru yelken açtıklarını düşünürsek daha büyük müttefik için ilk durağın Dorne olabileceği aktarılmış. Olenna Tyrell ve Elannia Sand Dorne’da intikam ateşiyle bekliyordu. Buradan müttefik olup Westeros’a yola çıkılacağı şuan gözüken en net olay. Bir de İspanya’nın Gaztelugatxe adasında çekimleri sürdüren başka bir ekip, Jon Snow ve Ser Davos’un bir tepeye tırmandıklarını, o sırada onlara eşlik edenin Melisandre olduğu aktarılmış. Sürgün cezası çok uzun sürmemiş olacak ki Jon’un yanında Melisandre’yi yine göreceğiz.

Şuanlık dedikodular bu şekilde. Daha fazla Game of Thrones haberi, dizi tarihi yaklaştıkça artacak ve bunların her birini sitemizden takip edebileceksiniz.

Düşüncelerinizi yorum bırakmayı unutmayın. Yeni haberlere kadar HOLD THE DOOR !

2 YORUMLAR

    • Yabancı siteleri incelediğimde Melisandre olduğu yazılmış. Missandei ise Dany’nin yanında Dorne’a giden ekibin çekiminde yer aldığı belirtiliyor. 7.sezon’da öğreniriz artık 🙂

CEVAP VER