Deadpool, birinci filmi ile Marvel ve sinema evreninde çığır açmış, ikincisi için yapımcılar daha birincisi vizyona girmeden çalışmaya başlamışlardı. Gelen Logan özel trailerı sonrası ikinci filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Ryan Reynolds’un çenesini tutamayıp birer birer kadroyu sayması da çok hoş!

Deadpool 2’de bizler ile buluşacak villain ve canlandıracak oyuncu belli oldu. 

İlk olarak çizgi romanlarda da sık sık Deadpool hikayelerinde kendine yer bulan Domino karakterinin filmde olacağı açıklandı. Ardından, Fox’un X-Men evrenindeki bir diğer filmlerinden New Mutants’ın bazı karakterlerini filmde göreceğimiz kesinleşti.

deadpool-2-cable-actor-josh-brolin-trolls-ryan-reynolds_67pw

Son olarak ise Fox, büyük bir sürpriz yaparak Marvel Sinematik Evreni’nde Thanos karakterine hayat veren Josh Brolin’in Cable olarak karşımıza çıkacağı duyurulmuştu. Şimdi ise, çizgi roman takipçilerinin muhtemelen adını duyduğu Black Tom Cassidy karakteri, filmin villaini olacak. Karakteri canlandıracak oyuncu ise The Strain, Baywatch ve Claws filmlerinden adını duyduğumuz Jack Kesy olarak seçilmiş durumda.

-Bir sonraki içeriğimiz Black Tom Cassidy‘nin kim olduğunu tanıtmak olacak-

50da6311901eb7e06dd856ca17794858e5383059

Deadpool 2 ülkemizde 1 Haziran 2018‘de vizyona girecek. Jack Kesy’nin Black Tom’a uyum sağlayabilecek mi hep birlikte göreceğiz. Bakalım anti-kahramanımız bu geniş kadro ile bu sefer neler yapacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER