Her ne kadar CW dizilerini gerek oyunculuklar gerek senaryo açısından sevmiyor olsam da Arrow’un çizgi roman dizileri anlamında milat olduğu bir gerçek.  Bugün Arowverse dediğimiz dizi evrenini de başlatan Arrow, çizgi romanların dizi uyarlamalarının bu denli artmasının da başlangıcı Arrow.

a5572bbe-48d5-4f65-bf53-baab765f68f9-636x310

CW çizgi roman dizilerinden oldukça memnun ki yeni bir çizgi roman dizisi için sipariş verdi. Fakat bu sefer bir DC çizgi romanı değil Valiant Comics karakterlerinden Dr. Mirage için verildi bu sipariş. Bu siparişle birlikte Valiant Comics de çizgi roman dizileri furyasından payını alacak gibi.

Dizinin yapımcılığını Iron Man 3’ün yapımcılığını üstlenen DMG Entertainment şirketinden Chris Fenton ve Chris Cowles üstlenirken pilot bölümün senaristliğini Annabelle filminin ve 2017’de vizyona girecek It filminin senaristi Gary Dauberman yapacak. Yani dizinin korku ögeleri içerme ihtimali oldukça yüksek.

the-cw-plans-dr-mirage-tv-series

Baş kahramanı ölü ruhlarla konuşabilen bir parapsikolog olan Dr. Mirage oldukça karanlık bir hikayeye sahip. Gerek kadın ana karakterli bir hikaye olması gerek konusundan dolayı çizgi roman dizileri anlamında yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Tek endişem CW dizisi olması. Bakalım gelecek günler neler gösterecek.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER