“Gölgeler geldiğinde ve önündeki karanlıktan kaçamadığında ne yapacaksın?”

Doctor Who’nun spin-off’u olarak yakın zamanda çıkacak olan Class için fragmanlar yayınlanmaya başladı ve gayet ürkütücü olacak gibi görünüyor.

Peter Capaldi Doktor olarak neden her zaman günü kurtarmak için bulunamadığını açıklarken ana karakterlerin Ram (Fady Elsayed), Miss Quill (Katherine Kelly), Charlie (Greg Austin), April (Sophie Hopkins) ve Tanya (Vivian Oparah)’ya doğru yaklaşan gizemli gölgenin yaklaştığı görüntüleri izliyoruz.

Doktor’un dediği gibi “Zamanda da, uzayda da seyehat edebiliyorum ama bana ihtiyacınız olduğunuzda her zaman yanınızda olamıyorum.” –ve fragmana bakacak olursak, Coal Hill Academy öğrencilerinin yakın zamanda Doktor’a aşırı derecede ihtiyaçları olacak.

İkinci fragman ise birinci fragmanın aksine daha olaylı,daha cüretkar ve daha da akıllarda soru işareti bırakıcı.

Doctor Who dizisinin ara sırada fazla göze batmayacak şekilde cinsel esprileri,anları bulundurduğunu bilsek de Class’dan önce Torchwood da Doctor Who’dan bu konuda tamamen farklı olduklarını daha ilk bölümden göstermişti. Class da Torchwood’un izinden gidiyor gibi görünüyor. Ayrıca Charlie (Greg Austin) karakterinin LGBT bireyi olması da bir başka benzerlik. Torchwood’da da John Barrowman’ın canlandırdığı Yüzbaşı Jack Harkness ve Gareth David-Lloyd’un canlandırdığı Ianto Jones LGBT bireyiydi.

Farklı yaraktıkları, değişik,ilgi uyandırıcı mekanları ve etkileyici savaş sahneleri ile 22 Ekim’de ekranlarda olacak. Bizler de merak için bekliyoruz!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER