Carrie Fisher’ı kaybettik. Ardından kızının üzüntüsüne dayanamayan annesi, büyük oyuncu Debbie Reynolds da vefat etti. Anne-kız oldukça trajik bir şekilde bu dünyaya veda ettiler ancak diğer yazılarımda tekrarladığım gibi onlar, bu dünya var olduğu sürece hatırlanacakları harika izler bıraktılar. Bize düşen görev de onların bıraktığı bu mirası, gelecek kuşağımıza aktarmakla yükümlü. Yola ise Star Wars VIII ile başlayacağız ancak vefatından önce oynadığı son SW filmi olan Güç Uyanıyor’dan silinmiş bir sahnesi ortaya çıktı Prensesimizin.

Burada Leia, Direniş ordusundan bir kadına YAPILAN SUÇLAMALAR İÇİN SENATOYA GİTMESİ GEREKTİĞİNİ VE CUMHURİYET’İ FIRST ORDER’A KARŞI HAREKETE GEÇİLMESİ GEREKTİĞİNİ söylüyor. Kadının SİZİ DİNLEYECEKLER Mİ ? sorusuna ise BÜTÜN SENATÖRLER DELİRDİĞİMİ DÜŞÜNMÜYORDUR.. BELKİ DE DÜŞÜNÜYORLARDIR. UMRUMDA DEĞİL diyerek cevaplıyor.

Filme herhangi bir katkısı olmasa da daha fazla Carrie Fisher’ı görmeyi isterdik doğrusu. Aralık ayında gelecek 8. filmin Leia çekimlerinin ise tamamlandığı söyleniyor. Yani bir ihtimal Carrie Fisher’ı son kez Prenses/General Leia olarak görebileceğiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER