İnanın koskoca bir dönem kapandı. Carrie Fisher, dünya tarihinde eşine az rastlanılacak bir şekilde iz bıraktı ve 21. yüzyıl için genç denilebilecek 60 yaşında hayata gözlerini yumdu. O, Prenses Leia Organa olarak sonsuza kadar hatırlanacak. Fani bir insan için yapılabilecek en güzel şeyi başaran harika bir insan olarak dünyamızdan geçti ve gitti. Her ölüm erkendir elbet ancak sanki bunu hissedip Rogue One’ın son sahnesine Leia ve UMUT VAR lafıyla bitmesi, o filmi de bin kat daha özel kılıyor artık. Üzücü kayıp sonrası, sevdikleri sosyal medya Twitter üzerinden üzüntülerini paylaştı.

Mark Hamill

Söz yok.

Grant Gustin

Çok fazla söylendi ama çok zor ve ağır bir yıl. Herkes gibi benim de kalbim, Carrie Fisher’ın gidişiyle buruk, kırık. 

Whoopi Goldberg

Carrie Fisher’ı kaybettik. O herkesten daha eğlenceli ve akıllı olmasını bilirdi. Gümüş Kız’a yelken aç. Debbie ve Billy başınız sağolsun. Huzur içinde yat.

Scott Derrickson

Colin Baker (Doctor Who / 6.doktor)

Carrie Fisher çok sevecen bir bayandı. Onu birkaç kez Amerika’da gördüm. O her zaman samimi ve sıcaktı. Üzücü hafta, bu haberle daha da üzücü oldu.

Scott M. Gimple (The Walking Dead Showrunnerı)

Teşekkür ederim, Ms. Fisher.

William Shatner (Star Trek)

Carrie Fisher’ın ölümüyle derin bir üzüntü içerisindeyim. Ona özel sohbetleri özleyeceğim. Harika bir yetenek ve ışık sönmüş oldu.

Billy Dee Williams (Star Wars / Lando Calrissian)

Carrie’nin vefatından ötürü derin bir üzüntü duyuyorum. O, çok saygı duyduğum ve değer verdiğim bir arkadaştı. Güç, bugün karanlık!

Ellen DeGeneres 

Carrie Fisher dahi bir yazar, aktör ve arkadaştı. Çok eğlenceli biriydi. Gittiğine hala inanamıyorum.

Elizabeth Banks

Carrie Fisher çok esprili ve kışkırtıcı ve çok değişik, farklı biriydi. Kahretsin, onu seviyordum. Herkes sevdi.

Huzur içinde uyu güzel insan..

Güç seninle olsun.

giphy-2

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER