Bu senenin bizlere kattığı en iyi şeylerden birisi Black Panther bence. Civil War’da izlediğimiz sahneler deyim yerindeyse ağzımıza bir parmak bal çaldı ve 2018 için gün saymaya başladık. Gerek Chadwick Boseman’ın mükemmel performansı gerek karakter motivasyonu ve hikayesi olarak Civil War’ın bence en iyi karakteriydi. Özellikle son sahnede gördüğümüz Wakanda heyecanı iyice arttırdı.

giphy

Film tarihi yaklaştıkça filmden haberlerde gelmeye devam ediyor. Son gelen haber ise efsane! American Horror Story’den tanıdığımız Angela Bassett Black Panther kadrosuna katıldı, hem de Ramonda olarak! Oyuncunun son çizgi roman deneyimi bir yüz karası olan Green Lantern filmi olsa da biz kendisini çok seviyoruz.

nehzinyofxjvln_2_b

Peki, kim bu Ramonda diyecek olursanız cevabımız oyuncu seçimi kadar efsane olacak. T’Chaka’nın eşi T’Challa’nın üvey annesi Wakanda kraliçesi! Henüz kadroda yok ama olacağına kesin gözüyle bakılan T’Challa’nın üvey kardeşi Prenses Shuri’nin annesi.

img_5588

Açıklanan karakter listesinde Klaw (Age of Ultron’dan hatırlayabilirsiniz), M’Baku, W’Kabi, Okoye, Zuri, Erik Killmonger (Ki Michael B. Jordan oynuyor), Nakia, Ayo (Civil War’dan hatırlayabilirsiniz) ve Everett K. Rose (Martin Freeman reyiz!) bulunmakta. Yani sadece bu listeye bakarak rahatlıkla söyleyebilirim ki gerçek anlamıyla bir Black Panther filmi izleyeceğiz!

Siz de benim gibi 6 Temmuz 2018’i iple çekenlerden misiniz? Yorumlarda yazın. 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER