İnsan ve teknoloji ilişkisine dair gelmiş geçmiş en kaliteli işlerden birisi kuşkusuz Black Mirror. Son sezonuyla Netflix’e geçen ve kalitesine kalite ekleyen dizimizin başarısı daha da artınca bilim kurgunun insan vs teknoloji ayağında yeni gelişmeler kaçınılmazdı.

indirChannel 4, Sony Television ve Amazon Prime el ele verdi ve efsane olabilecek bir işin duyurusunu yaptı! Philip K. Dick’in hikayelerinden oluşan 10 bölümlük yeni bilim kurgu dizisi Electric Dreams’i bu sene sonunda yayınlayacaklarını duyurdu.

greg_kinnear_mireille_enos_and_steve_buscemi_-_split_-_getty_-_h_2017

Diziye yeterince hypeladıysanız kadroyu duyunca daha da yükseleceğiniz kesin! Game of Thrones’tan Robb Stark ve Sherlock’tan Irene Adler! Evet, Richard Madden ve Lara Pulver! Dahası da var, Bryan Cranston, Steve Buscemi, Timothy Spall, Anna Paquin, Terrence Howard, Greg Kinnear, Rachelle Lefevre, Anneika Rose, Benedict Wong, Geraldine Chapline, Holliday Grainger,Mireille Enos …

The Hood Maker isimli ilk bölümün konusu ise tam bir x-men! Teknolojinin olmadığı, insanların tek iletişim aracının telepatik mutantlar olduğu bir dünyayı anlatacak ilk bölüm 2017 sonunda izleyiciyle buluşacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER