Bu haber Justice League 7. sayısından spoiler içermektedir!

Bu hafta yayımlanacak olan Justice League #7, takım üyelerinden birisinin ayrılığıyla son buluyor. Yaşanan olaylar doğrultusunda bu haber çok sürpriz olmayacaktır takipçileri için. Çünkü ekip arasında yaşanan duygusal evre, takımı zor bir duruma sokmaktaydı.

Justice League macerası boyunca yaşanan evrensel durumlar sonucunda Green Lantern Jessica Cruz’un yüzüğü etkilenir. Bu olay, takım’ı korkuyla doldurur ve güvensiz hissettirir. Hatta Superman’in Batman’e saldırması, Barry Allen’ın Cruz’a olan tuhaf takıntıları, gibi yanlış durumlar ortaya çıkar.

justl-7-2-3

Cruz neden bıraktığını Barry’e açıklar. Barry, takımın sana ihtiyacı var dese de Cruz buna karşı çıkar. Hal Jordan bana burda olmamı söyledi, şimdi ise kendi kararlarımı vermemin vakti geldi der. Yaşadıklarını Cruz’un açısından hissetmek oldukça zor. Allen, Cruz’un kararını duyduktan sonra “Peki bize ne olacak?” der ve biter. Bryan Hitch ileride ne gibi bir senaryoyla devam edecek bilemeyiz. Suicide Squad vs. Justice League crossover’da takıma yeniden katılıp katılmayacağı da belli değil.

2 hafta içerisinde yepyeni bir hikaye ile Justice League #8 gelecek, Jessica Cruz olmadan.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER