Şu sıralar yeni filmi The Accountant’ın tanıtımları ile meşgul olan Ben Affleck, bu tanıtımlar sırasındaki bir röportajda, kendisinin Batman’i bir kez daha oynayacağının yanı sıra, filmi de bizzat yöneteceği ve aynı zamanda senaryosuna da katkı da bulunacağı solo Batman filminin adını “The Batman” olarak belirlediklerini söyledi. Affleck, daha önce bu isimden bahsettiğinde, ismin sadece geçici proje ismi olarak kalıp, daha sonra değişebileceğini belirtmişti. Demek oluyor ki filmin ismini fazla süslemeden olabildiğince net olmak istemişler, tıpkı Batman’in kendisi gibi. Gerçi iş Zack Snyder’de olsa adını Batman: Dawn Of Gotham/Arkham vesaire koymaktan çekinmezdi ama neyse biz haberimize dönelim.

batman-v-superman-ultimate-easter-eggs

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros. yöneticileri tarafından beklenenden daha erken gelebileceği söylenen The Batman filmiyle 2018 yılında karşılaşmamız kuvvetle muhtemel iken, filmin yapımında Affleck’e kreatif destekte bulunacak olan Geoff Johns ve ekibinin Batman’e çizgi romanlardaki heybetli günlerini yaşatmaları benim en büyük şahsi umutlarımdan biri. Üstelik, daha önceleri bir çok kez dile getirilen Affleck’in filmde birden fazla kötü adam istediği dedikodusu, Arkham Asylum umutlarımızı Poison Ivy’nin ellerinden çıkmışçasına yeşertirken tek yapmamız gereken sabırsızca beklemek.

Yine geçenlerde patlatılan Deathstroke bombası henüz tazeyken, önümüzdeki zamanlarda karşılaşacağımız diğer bombalar nasıl patlar göreceğiz. Umarız, bu bomba proje de son iki DC filmi gibi proje başındakilerin elinde ve de en önemlisi biz, Batfanların elinde patlamaz. Ben Affleck’i geçersek, şimdilik filmde olması kesin olan Jeremy Irons Alfred olarak karşımıza çıkmaya devam edecek. Joe Manganiello ile ise bilindiği üzere Deathstroke’u sinemada canlandıracak ilk kişi olması için anlaşılmış durumda ve son olarak usta oyuncu J.K. Simmons, aşağıda göründüğü gibi yeni James Gordon olarak GCPD’nin tepesinde ışıkları yakıp “dünyanın en iyi dedektifini” bekleyecek.

jk-simmons-gordon-justice-league

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER