“Yapma Hayrettin daha kadroları bile saymadım” cümlesini hayata geçiren bir haber ile karşınızdayız.

Sitemiz yazarlarından Kutluhan’ın öve öve bitiremediği American Gods yazısına şuradan ulaşabilirsiniz. Kutluhan’ın övmeleri dışında benim ve dünyanın dizi açlığına hınzır gibi yetişen bir American Gods dizisi 2 bölümdür izleyenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Eski ve yeni tanrılar, günümüz dünyasında yeniden bir savaşın içine girişini Shadow adlı ana karakter üzerinden anlatan American Gods, etkileyici ve oldukça cesur sahneleri -her ilişkiye girdiğini asimile eden tanrıçadan bahsetmiyorum- ile tüm izleyicilere yeni bir soluk getirdiği kesin.

Daha 2 bölümü yayımlanan American Gods’ın şimdiden 2. Sezonu onaylandı! Starz’ın Programlama Başkanı Carmi Zlotnik’e kulak verelim;

“Bryan Fuller, Michael Green ve Neil Gaiman, Amerikan Tanrıları ile anlatımsal, yapısal ve grafiksel olarak televizyonun formatını tamamen değiştirdiler ve bu sanatçılarla tekrar çalışmaktan dolayı heyecan duyuyoruz Çünkü tanrıların dünyasını ve savaşlarını inşa etmeye devam ediyorlar.”

Neil Gaiman’ın aynı isimli kitabından diziye uyarlanan American Gods, bu çizgisini bozmazsa sevgiyi ve saygıyı aynı anda görmeye devam edeceği kesin.

Anansi adına bu çok güzel bir haber!

Sizin American Gods hakkında düşünceleriniz neler? Bizlere yorum atın, konuşalım!

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER