Agents of Shield 4.sezonda son düzlüğe girdik ve dizi bu sezon şu ana kadar harika gitti. Sezon boyunca 2 farklı hikaye arkını merkezine yerleştiren dizide Ghost Rider ve LMD (Life Model Decoy) gibi çizgi romanlarda yer tutan kişileri, olayları gördük. Hal böyle olunca hayranlar 5.sezonu istiyor, bu sefer çizgi romanın sayfalarından kimin televizyonlarımıza geçiş yapacağını merak ediyor. Fakat diziye henüz bir 5.sezon onayı gelmedi. Söylentiye göre gelmiş olabilir. Deadline’dan Nellie Andreeva Agents of Shield için ”Disney’in sahibi olduğu Marvel için önemli bir pazarlama ismi olan dizi, duyduğuma göre yeni sezon onayını aldı” sözlerini kullandı.aos 1

ABC kanalından henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da dizinin bu sezon son 2 bölümü kalmışken açıklama yakında gelecektir. Dizinin Rotten Tomatoes’da son 2 sezon için oranı %100 durumda. Bunun dışında Kevin Feige’nin dizi film crossoverı hakkında söylediklerini, ve Inhumans dizisi showrunner’ı olan Scott Buck’ın da, Inhumans dizisinin Aos ile bağlantı içerebileceğini söylediğini düşünürsek 5.sezon gelmesi epey olası.

Ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi nasıl gidiyor? 5.sezon gelmeli mi? Fikirlerinizi aşağıya iliştirin.

2 YORUMLAR

    • Dizilerin yayınlandığı kanallardan kaynaklı bir sorun bu. CW ile ABC oldukça farklı emin ol 😀 CW’de olsa böyle bir dizi izlemezdik ama hadi oldu diyelim 10. Sezonu şimdiden garantiydi.

CEVAP VER